Wyniki rozdania.

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w rozdaniu. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zainteresowanie było ogromne (jak dla mnie). Wszystkie nowe osoby na blogu miło witam i mam nadzieję, że zostając u mnie znajdziecie posty, które was zainteresują.

Jak zwykle pewna część zgłoszeń była nieprawidłowa i ewidentnie jak przy każdym rozdaniu zgłaszają się osoby posiadające konta założone typowo pod masowe zgłaszanie się w rozdaniach. 

Razem po skrupulatnym zliczeniu wszystkich zgłoszeń (tym razem udało mi się spisywać je i weryfikować na bieżąco - i dobrze robiłam biorąc pod uwagę ilość komentarzy pod rozdaniem) wyszły 323 losy. Zwycięzcę wyłonił generator losowy liczb :)

A zatem niniejszym ogłaszam, że pulę kosmetyków z rozdania zgarnia....Milena M !!!

Gratuluję! :)

Uśmiechnęłam się widząc jaką liczbę (ściślej cyfrę) wylosował generator ze wszystkich możliwych opcji. Chyba nie często zdarza się, że na tyle zgłoszeń wygrywa pierwsza biorąca udział osoba. Tym bardziej gratuluję.

Milena - czekam 3 dni na maila z Twoimi danymi do wysyłki kosmetyków. 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim biorącym udział w rozdaniu, na pewno wkrótce pojawi się coś nowego. Tymczasem miło mi będzie jak będziecie odwiedzały bloga czytając regularne posty. 

Ściskam!30 komentarzy:

 1. Jaka miła niespodzianka. Już piszę maila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i zapraszam do siebie, do wygrania podkład Sephora + mała niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!
  http://koralfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń