Wyniki rozdania!

Oj..... Zaczynam pisać posta z wynikami zanim jeszcze wyłonię zwyciężczynię. Pierwszy raz bowiem chwyta mnie delikatna irytacja podczas procesu weryfikowania zgłoszeń.

Jestem już dalej niż w połowie sprawdzania osób, które wzięły udział w rozdaniu i mam już kilka zgłoszeń, których nie biorę pod uwagę w losowaniu. Dlaczego? Albo ktoś nie czyta zasad rozdania albo sprytnie liczy na moją nieuwagę. Otóż wyraźnie było napisane, że w rozdaniu mogą wziąć udział tylko aktywne blogerki. Wiem ile pracy kosztuje prowadzenie bloga, ile czasu trzeba temu poświęcić i jest to moja indywidualna wytyczna.

Postanawiam sobie solidnie od następnego rozdania na bieżąco weryfikować zgłoszenia. Jeśli będę miała wątpliwości co do słuszności wzięcia udziału w rozdaniu przez jakąś osobę postaram się to szybko wyjaśnić.

Anyway!

Po sprawdzeniu cieszącej mnie bo dość dużej ilości zgłoszeń, odrzuceniu kilku z nich, przesunięciu na miejsca wyeliminowanych osób zgłoszeń poprawnych i wygenerowaniu losowej liczby niniejszym ogłaszam, że zwyciężczynią rozdania zostaje...


MILENA M  !!!!


Gratulacje! :)
Proszę Cię o podanie mi swoich danych w celu przesłania kosmetyków na maila w ciągu 3 dni. Jeśli danych nie otrzymam po tym czasie, zostanie wyłoniona nowa osoba. 

Ps. Do spisywania wszystkich losów zabrałam się już chyba 3 dni temu. Albo 4. Niestety moja niezdarna ręka położyła pierwszą zapisaną kartkę na skraju oparcia narożnika, która po sekundzie za niego się zsunęła i musiałam czekać na wybawienie jej przez mojego męża, który był nieobecny a ja z brzucholem nie dałabym sama rady :) Kartka zostałam uratowana dzisiaj. 

Dziękuję wszystkim za udział w rozdaniu i oczywiście jak zawsze liczę, że nowe osoby nie uciekną stąd po opublikowaniu niniejszego posta :) 


21 komentarzy: