Akcja Reaktywacja - konferencja Meet Beauty.

Nie wiem czy zacząć pisanie normalnie od początku jakiegoś zdanie czy od przywitania bo naprawdę sporo czasu mnie tu nie było. Jeśli ktoś to zauważył to chyba powinnam się cieszyć bo oznaczałoby to, że jeszcze ktoś o mnie pamięta. Zatem wszystkich, którzy czytają tego posta witam ponownie i miło mi, że jesteście. Walka o czytelnika zreaktywowana.

Od tygodni jak nie miesięcy stałam się osobą lekko zrezygnowaną i roztrzepaną i odbiło się to niestety na moim blogu - również. Chciałabym się nawet uzewnętrznić w tej kwestii ale nie w tym poście. W skrócie jednak powiem, że dostałam zaproszenie na konferencję Meet Beauty w Warszawie i postanowiłam, że jeśli uda mi się na nią pojechać to ten fakt stanie się honorową inspiracją do powrotu do blogowania - co niniejszym czynię. 

Konferencja Meet Beauty miała miejsce w sobotę 24 października br. w Warszawie. W podobnym wydarzeniu uczestniczyłam po raz pierwszy. Przed wyjazdem obserwowałam kto mniej więcej również się tam zjawi i z wielkimi nadziejami na nowe znajomości i zdobycie pożytecznej wiedzy ruszyłam w podróż. 

W konferencji uczestniczyło 250 blogerów i vlogerów z całej Polski. Wszyscy mogli uczestniczyć w ogólnych prelekcjach oraz grupowo w tematycznych warsztatach (na które nie udało mi się załapać - przynajmniej na te, na których mi najbardziej zależało). Siedziałam więc i chłonęłam wiedzę ogólną. W międzyczasie można było podejść do kosmetycznych stoisk i np. zbadać stan swoich włosów i skóry na głowie (Pilomax), zaczerpnąć wiedzy o nowościach kosmetycznych i wysłuchać wskazówek makijażowych (Golden Rose) czy przetestować na sobie manicure hybrydowy (Neo Nail). 

Ja czekając na badanie skóry głowy niestety ominęłam aż 2 ciekawe prelekcje. Tematyką prelekcji były między innymi: poprawa jakości zdjęć na blogu, analiza ruchu na blogu (na tym wykładzie niestety nie byłam), istota mediów społecznościowych, czy jak zacząć vlogowanie - poprowadzony przez znaną chyba wszystkim Oleśkę - dla mnie pod względem swobody przekazywania informacji najfajniejszy wykład.

Nie mam porównania co do organizacji takiego wydarzenia ale wg mnie wszystko odbyło się dość sprawnie i bez problemów, uczestnicy mieli cały czas dostęp do kompletnego cateringu - napoje, przekąski i obiad. Organizatorzy zapewnili, że jest to pierwsza tego typu największa konferencja w Polsce z udziałem blogerów i vlogerów urodowych ale z pewnością nie ostatnia. Następna edycja podobno na wiosnę. 

Moje osobiste refleksje - wyjazd uważam za absolutnie udany z jednej strony dlatego, że w Warszawie zagościłam na prawie 3 dni widząc się prywatnie z kochanymi przyjaciółkami, z drugiej zaś oczywiście za możliwość uczestnictwa w konferencji Meet Beauty. Żałuję trochę, że w sumie prawie nikogo tam nie poznałam i czułam się nieco osamotniona widząc ile dziewczyn od dawna już musiało się znać. Niestety - wstydliwość a wręcz dzikość nie popłaca :) Mam nadzieję, że następnym razem to się zmieni. Liczę, że wiedza, jaką tam zdobyłam poprawi nieco moje postrzeganie blogowania, które przecież ewoluuje i poprawi w jakimś stopniu jakość techniczną samego bloga. 

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w konferencji i mam nadzieję do następnego razu. Żeby nie było tak sucho zamieszczam kilka fotek z konferencji. Jeszcze na koniec dodam, że wszystkie dziewczyny otrzymały sporo tzw. "giftów" o czym napiszę w osobnym poście. 

Pozdrawiam was wszystkich :)14 komentarzy:

 1. Ja niestety też czułam się trochę wyobcowana , bo jakoś specjalnie odważna nie jestem i z mało kim udało mi się porozmawiać :) Trochę zawiodłam się na "Warsztatach" , bo tak naprawdę tylko na panelu paznokciowym można było coś podpatrzeć. Remington z samą prezentacją produktów rozczarował mnie najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie byłam na żadnych warsztatach więc wynika z tego co piszesz, że nie mam co żałować. :)

   Usuń
 2. Mi konferencja bardzo się podobała ;-) Szkoda że Cię nie poznałam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że następnym razem to nadrobimy :)

   Usuń
 3. Szkoda, że choroba mnie dopadła i mojego synka.Ale powiem Ci szczerze, że słyszałam różne opinie na temat konferencji, że do końca brakowało organizacji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może podczas warsztatów bo podczas prelekcji wszystko szło dość sprawnie. To ich pierwsza taka impreza i myślę, że na pewno spróbują poprawić błędy i wezmą pod uwagę sugestie uczestniczek.

   Usuń
 4. O nie wiedziałam, że będziesz. Następnym razem śmiało pisz do mnie:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. W koncu piszesz! Zbieraj tyłeczek i pisaj no!

  Szkoda, ze nie poznałąś nikgo ale tematy wydają się dość fajne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ajjjj najbardziej mnie cieszą takie komentarze. Dzięki! :* pełna mobilizacja!

   Usuń
 6. Również byłam i szkoda, że Cię nie poznałam :) żałuję, że nie byłam na wykładach, bo warsztaty makijażowe i włosowe były kiepskie ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym bardziej nie żałuję, że na nich nie byłam, i mam nadzieję, że następnym razem nadrobimy :)

   Usuń
 7. Mam nadzieję, że obecność na konferencji napędzi Cię pozytywnie do częstszego pisania na blogu, chętnie będę wpadać :) ja z dziewczynami poznałam się w autobusie, w drodze na konferencję, inaczej też ciężko byłoby mi do kogoś zagadać już bezpośrednio na MeetBeauty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie ja nie miałam tego szczęścia :) Mam nadzieję, że jest to do nadrobienia następnym razem :)

   Usuń